Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 19 Öğretim ve Araştırma Görevlisi, 43 Öğretim Üyesi alıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi 19 Öğretim ve Araştırma Görevlisi, 43 Öğretim Üyesi alıyor
Abone ol
2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik uyarınca Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimine öğretim elemanı alımı yapılacaktır. Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır.

Genel Şartlar
1-657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
2-Merkezi sınav (ALES) muafiyetinden yararlanmayı talep edenlerin ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında ALES puanı 70 olarak kabul edilir.
3-Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir
4-Ön değerlendirme ve nihai değerlendirme aşamalarında lisans mezuniyeti notunun hesaplanmasında kullanılacak 4’lük ve 5’lik not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliği Yükseköğretim Kurulu kararıyla belirlenir. Diğer not sistemlerinin 100’lük not sistemine eşdeğerliğine yükseköğretim kurumlarının senatoları karar verir.

Muafiyet
Doktora veya tıpta, diş hekimliğinde, eczacılıkta ve veteriner hekimlikte uzmanlık ya da sanatta yeterlik eğitimini tamamlamış olanlarda, meslek yüksekokullarının Yükseköğretim Kurulu tarafından belirlenen uzmanlık alanlarına atanacak olanlarda, yükseköğretim kurumlarında öğretim elemanı kadrolarında çalışmış veya çalışmakta olanlarda merkezi sınav şartı aranmaz.

Başvuruda İstenen Belgeler
1-Başvuru Formu (http://personel.idari.erdogan.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)
2-Onaylı Lisans Not Durum Belgesi,
3-İlan Özel Şartına Göre Onaylı Mezuniyet Belgeleri veya Öğrenci Belgesi,
4-Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
5-ALES Sonuç Belgesi,
6-Yabancı Dil Sonuç Belgesi (YÖKDİL veya dengi),
7-İlan Özel Şartına İlişkin Tecrübe Belgesi
8-Hafızlık Belgesi (İlan Özel Şartına Göre Verilecektir).

Başvuru Yeri:
Öğretim elemanı adaylarının ilan edilen kadro birimine şahsen veya posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.
* İstenilen belgelerin aslı ibraz edilmek koşuluyla fotokopisi veya resmi kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı ve mühürlü örneği ya da e-Devletten alınan karekodlu örneğinin teslim edilmesi gerekmektedir.

Not: Postadan kaynaklanabilecek gecikmelerden kurumumuz sorumlu olmayacaktır.
 

Başvuru Başlama Tarihi: 18.11.2022Son Başvuru Tarihi: 2.12.2022Ön Değerlendirme Sonucu Açıklama Tarihi: 8.12.2022
Giriş Sınavı Tarihi: 12.12.2022Sonuç Açıklama Tarihi: 15.12.2022Başvuru Tipi: Şahsen veya Posta
Sonuçların Açıklanacağı İnternet Adresi: www.erdogan.edu.tr

 

İLAN NO (2022)BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIKADRO BİLGİLERİŞARTLAR
KADRO UNVANIKADRO ADEDİKADRO DERECESİALES TÜRÜ/PUANIYDSİLAN ÖZEL ŞARTI
1İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİKURANI KERİM OKUMA VE KIRAAT İLMİÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)16SÖZ/7050İlahiyat Fakültesi veya İslami İlimler Fakültesi lisans mezunu olup, Temel İslam Bilimleri Alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak. Hafızlık belgesine sahip olmak.
2İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİARAP DİLİ VE BELAGATI ANABİLİM DALIÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)16SÖZ/7050İlahiyat Fakültesi veya İslami İlimler Fakültesi lisans mezunu olup, ilgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.
3TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUMAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİMAKİNE, RESİM VE KONSTRÜKSİYON PR.ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)14SAY/70MUAFMakine Mühendisliği lisans mezunu olup, bu alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak. Alanında en az 1 yıl deneyimi olmak.
4DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERENDODONTİ ANABİLİM DALIÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Uygulamalı Birim)13MUAF50Diş Hekimliği Fakültesi lisans mezunu olup, Endodonti alanında uzmanlığını yapmış olmak.
5SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUTIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜİLK VE ACİL YARDIM PR.ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)13SAY/70MUAFHemşirelik alanında lisans mezunu olmak ve ilgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.
6SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUTIBBİ HİZMETLER VE TEKNİKLER BÖLÜMÜANESTEZİ PR.ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)13SAY/70MUAFHemşirelik alanında lisans mezunu olmak ve ilgili alanda tezli yüksek lisans yapmış olmak.
7SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUULAŞTIRMA HİZMETLERİSİVİL HAVA ULAŞTIRMA İŞLETMECİLİĞİ PR.ÖĞRETİM GÖREVLİSİ (Ders Verecek)12EA/70MUAFHava Trafik Kontrol, Havacılık İşletmeciliği, Havacılık Yönetimi, Pilotaj, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği veya Sivil Havacılık İşletmeciliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, ilgili alanların birinde veya İşletme alanında tezli yüksek lisans yapmış olmak.
8FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİİNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATIDİL BİLİMİ ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16SÖZ/7050İngiliz Dili ve Edebiyatı veya İngiliz Dilbilimi Bölümü lisans mezunu olup, bu alanların birinde tezli yüksek lisans yapıyor olmak.
9HUKUK FAKÜLTESİKAMU HUKUKUANAYASA HUKUKU ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16EA/7050Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak. Kamu Hukuku alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak.
10HUKUK FAKÜLTESİÖZEL HUKUKMİLLETLERARASI ÖZEL HUKUK ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16EA/7050Hukuk Fakültesi lisans mezunu olmak. Özel Hukuk alanında tezli yüksek lisans veya doktora yapıyor olmak.
11İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİSİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİSİYASET VE SOSYAL BİLİMLER ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16EA/7050Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi veya Kamu Yönetimi Bölümünden lisans mezunu olup, bu alanların birinde yüksek lisans yapıyor olmak.
12İLAHİYAT FAKÜLTESİFELSEFE VE DİN BİLİMLERİDİN EĞİTİMİ ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16SÖZ/7050İlahiyat Fakültesi veya İslami İlimler Fakültesi lisans mezunu olmak ve ilgili alanda yüksek lisans yapıyor olmak.
13İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİKELAM ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16SÖZ/7050İlahiyat Fakültesi veya İslami İlimler Fakültesi lisans mezunu olmak ve ilgili alanda yüksek lisans yapıyor olmak.
14SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİHEMŞİRELİKHEMŞİRELİK ESASLARI ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16SAY/7050Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olup, hemşirelik esasları alanında doktora yapıyor olmak.
15SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİSOSYAL HİZMETSOSYAL HİZMET ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16EA/7050Sosyal Hizmet Bölümü lisans mezunu olup, sosyal hizmet alanında doktora yapıyor olmak.
16SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİBEDEN EĞİTİMİ VE SPORBEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ16EA/7050Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu veya Spor Bilimleri Fakültesi; Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği veya Spor Yöneticiliği Bölümlerinden birinden mezunu olmak, Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalında yüksek lisans yapmış olup, bu alanda doktora yapıyor olmak.
17MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİDEVRELER VE SİSTEMLER ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ15SAY/7050Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans mezunu olup, ilgili alanda yüksek lisans yapıyor olmak.
18MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİBİLGİSAYAR DONANIMI ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ15SAY/7050Bilgisayar Mühendisliği lisans mezunu olup, ilgili alanda yüksek lisans yapıyor olmak.
19TURGUT KIRAN DENİZCİLİK FAKÜLTESİDENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİDENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIARAŞTIRMA GÖREVLİSİ15SAY/7050Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği veya Deniz Ulaştırma Mühendisliği bölümü lisans mezunu olup ilgili alanda tezli yüksek lisans yapıyor olmak.

 

Başvuruda İstenen Belgeler
Profesörler İçin
- Başvuru Formu, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Onaylı Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durum Belgesi, iki adet fotoğraf, yönergenin ekinde yer alan EK-2 Puanlama Tablosunu içeren 1 (bir) adet fiziki dosya ve EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 6 (altı) adet Taşınır Bellek

Doçentler İçin
- Başvuru Formu, Doçentlik Belgesinin Onaylı örneği, Onaylı Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Yabancı Dil Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, iki adet fotoğraf, yönergenin ekinde yer alan EK-2 Puanlama Tablosunu içeren 1 (bir) adet fiziki dosya ve EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 4(dört) adet Taşınır Bellek

Doktor Öğretim Üyeleri İçin
- Başvuru Formu, Onaylı Mezuniyet Belgeleri, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Askerlik Durum Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, iki adet fotoğraf, yönergenin ekinde yer alan EK-2 Puanlama Tablosunu içeren 1 (bir) adet fiziki dosya ve EK-1’de belirtilen bilgileri içeren 4(dört) adet Taşınır Bellek
* Herhangi bir kamu kurumunda çalışanların (daha önce çalışıp ayrılsalar dahi), çalıştıkları kurumlarından veya e-devletten alacakları onaylı “Hizmet Belgesini” dosyalarına eklemeleri gerekmektedir. (Halen kurumumuzda görev yapan personel hariç)
* Onaylı istenilen belgelerin aslı ibraz edilmek koşuluyla fotokopisi veya resmi kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı ve mühürlü örneği ya da edevletten alınan karekodlu örneğinin teslim edilmesi gerekmektedir.

Genel Şartlar
- Adayların 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen diğer koşulları sağlamaları gerekmektedir.
- Yurtdışından alınan mezuniyet belgelerinin Üniversitelerarası Kurulca Denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Başvuru Yeri
- Başvurular ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 (onbeş) gün içinde şahsen veya posta yoluyla, profesör ve doçent kadroları için Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına, doktor öğretim üyesi kadroları için kadronun bulunduğu birime yapılacaktır. Postadan kaynaklı gecikmelerden kurumumuz sorumlu olmayacaktır.

Not: İlana ilişkin ayrıntılı bilgilere ve formlara http://erdogan.edu.tr ve http://personel.idari.erdogan.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.
* Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’nin 7.maddesi kapsamında aşağıda belirtilen kadrolara atama yapılabilir.
 

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALIKADRO UNVANIKADRO ADEDİKADRO DERECESİAÇIKLAMA
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERPERİODONTOLOJİ ANABİLİM DALIPROFESÖR11Periodontoloji alanında doçentliğini almış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİMATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİFEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALIPROFESÖR11Temel Eğitim (Fen Bilgisi Eğitimi) alanında doçent unvanı almış olup, fen öğretimi, kavram öğretimi, materyal geliştirme alanlarında çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİMATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİMATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALIPROFESÖR11Temel Eğitim (Matematik Eğitimi) alanında doçent unvanı almış olup problem kurma üzerine çalışmaları olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİFELSEFE VE DİN BİLİMLERİDİN EĞİTİMİ ANABİLİM DALIPROFESÖR11İlgili alanda doçent unvanına sahip olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİFELSEFE VE DİN BİLİMLERİDİN EĞİTİMİ ANABİLİM DALIPROFESÖR11İlgili alanda doçent unvanına sahip olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİARAP DİLİ VE BELAGATI ANABİLİM DALIPROFESÖR11İlgili alanda doçent unvanına sahip olmak.
İLAHİYAT FAKÜLTESİTEMEL İSLAM BİLİMLERİİSLAM HUKUKU ANABİLİM DALIPROFESÖR11İlgili alanda doçent unvanına sahip olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKULAK - BURUN - BOĞAZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALIPROFESÖR11Doçentliğini ilgili alanda almış olup, endoskopik kulak cerrahisi ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİTEMEL TIP BİLİMLERİTIBBİ BİYOKİMYA ANABİLİM DALIPROFESÖR11İlgili alanda uzmanlık yapmış olmak ve sepsis ile ilgili deneysel çalışmalar yapmış olmak.
ARDEŞEN TURİZM FAKÜLTESİTURİZM İŞLETMECİLİĞİTURİZM İŞLETMECİLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Turizm alanında doçentlik unvanına sahip olup, turizm pazarlaması alanında sürdürülebilir alternatif turizm türleri ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
ARDEŞEN TURİZM FAKÜLTESİTURİZM İŞLETMECİLİĞİTURİZM İŞLETMECİLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Turizm alanında doçentlik unvanına sahip olup, turizm işletmelerinde liderlik konusunda çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİBİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi alanında doçentliğini almış olup, dijital dönüşüm ve internet becerileri konularında çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİTEMEL EĞİTİMSINIF EĞİTİMİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Sınıf eğitimi alanında doktora yapmış olmak, doçentliğini Temel Eğitim (sosyal bilgiler eğitimi ) alanında almış olup, hayat bilgisi ve sosyal bilgiler alanında değerler eğitimi üzerine çalışmaları olmak.
HUKUK FAKÜLTESİKAMU HUKUKUCEZA VE CEZA MUHAKEMESİ HUKUKU ANABİLİM DALIDOÇENT11Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku alanında doçent unvanı almış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUÇEVRE KORUMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜÇEVRE KORUMA VE KONTROL PR.DOÇENT11Fizik alanında doçent unvanı almış olup, radyasyon zırhlama ve radyoaktif kirlilik konuları üzerinde çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİACİL TIP ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentlik unvanı almış olmak ve geçici iskemik atak ve akut iskemik inme ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, anesteziyoloji ve nöro-yoğun bakım ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİGÖZ HASTALIKLARI ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, keratokonus ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİKALP VE DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, ruptüre abdominal aort anevrizma ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİCERRAHİ TIP BİLİMLERİGÖĞÜS CERRAHİSİ ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentlik unvanı almış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİGÖĞÜS HASTALIKLARI ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, obstruktif uyku apne sendromu konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİHALK SAĞLIĞI ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, sağlık insan gücü planlaması konusunda çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİKARDİYOLOJİ ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, epikardiyal yağ dokusu ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİNÜKLEER TIP ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, profilaktik kranial ışınlama ile ilgili çalışma yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİTEMEL TIP BİLİMLERİFİZYOLOJİ ANABİLİM DALIDOÇENT11İlgili alanda doçentliğini almış olup, apelin ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
TURGUT KIRAN DENİZCİLİK FAKÜLTESİDENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİDENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOÇENT11Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği alanında doktora yapmış olup, aynı alanda doçent unvanını almış olmak.
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİMATEMATİKUYGULAMALI MATEMATİK ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ14Matematik lisans mezunu olup Matematik alanında Doktora yapmış olmak ve fark denklemlerinin kararlılık analizi üzerine çalışmalar yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİEĞİTİM BİLİMLERİEĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ13Eğitim Programları ve Öğretim alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olup akıl, değerler ve kültür temelli program yaklaşımı konusunda çalışma yapmış olmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİTELEKOMÜNİKASYON ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ13Lisans ve lisansüstü eğitimlerini Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği alanında yapmış olmak. Telekomünikasyon üzerine çalışmaları bulunmak.
TIP FAKÜLTESİTEMEL TIP BİLİMLERİTIBBİ BİYOLOJİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ13İlgili alanda doktora yapmış olmak ve nükleer lokalizasyon sinyali hakkında çalışma yapmış olmak.
ARDEŞEN TURİZM FAKÜLTESİGASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARIGASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Gastronomi ve Mutfak Sanatları alanında doktora yapmış olup, gastronomi imajı üzerine çalışma yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERDİŞ HASTALIKLARI VE TEDAVİSİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Restoratif diş tedavisi alanında uzmanlığını yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERPROTETİK DİŞ TEDAVİSİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Protetik diş tedavisi alanında uzmanlığını yapmış olmak.
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİKLİNİK BİLİMLERENDODONTİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Endodonti alanında uzmanlığını yapmış olmak.
EĞİTİM FAKÜLTESİMATEMATİK VE FEN BİLİMLERİ EĞİTİMİMATEMATİK EĞİTİMİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Doktorasını ilköğretim matematik eğitimi alanında almış olup, cebire geçiş ve istatistiksel okuryazarlık konularında çalışmalar yapmış olmak.
HUKUK FAKÜLTESİÖZEL HUKUKMEDENİ HUKUK ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Özel Hukuk alanında doktora yapmış olup, Medeni Hukuk alanında çalışmalar yapmış olmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİMALİYEBÜTÇE VE MALİ PLANLAMA ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Maliye Ana Bilim Dalında tezli yüksek lisans ve doktora yapmış olup, bütçe ve vergi konularında çalışmaları bulunmak.
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİMALİYEMALİ HUKUK ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Maliye Bölümü lisans mezunu olmak, Mali Hukuk Ana Bilim Dalında yüksek lisans ve doktora yapmış olup, mali teşvikler ve kamu alacakları konusunda çalışmaları bulunmak.
MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAKÜLTESİBİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİBİLGİSAYAR BİLİMLERİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Lisans ve lisansüstü eğitimlerini Bilgisayar Mühendisliği veya Bilişim Sistemleri Mühendisliği alanında tamamlamış olmak. Web güvenliği ve yapay zeka üzerine çalışmaları bulunmak.
SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİSOSYAL HİZMETSOSYAL HİZMET ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Lisans ve lisansüstü eğitimini sosyal hizmet alanında tamamlamış olup çocuk refahı alanında çalışma yapmış olmak.
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULUELEKTRONİK VE OTOMASYONMEKATRONİK PR.DOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ana Bilim Dalında doktora yapmış olup, güç sistemlerinde yük frekans kontrolü konusunda çalışmalar yapmış olmak.
TIP FAKÜLTESİDAHİLİ TIP BİLİMLERİNÜKLEER TIP ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11İlgili alanda uzmanlığını almış olup, radyonüklid tedavisi ile ilgili çalışma yapmış olmak.
TURGUT KIRAN DENİZCİLİK FAKÜLTESİDENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİDENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALIDOKTOR ÖĞRETİM ÜYESİ11Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Ana Bilim Dalında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak.
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanıÖnceki Haber

Nişantaşı Üniversitesi Öğretim Üyesi alı...

Trabzon Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanıSonraki Haber

Trabzon Üniversitesi Öğretim Üyesi alım...

Yorum Yazın

1 Ekim Pazar önemli gündem başlıkları
60 saniyede bugün
Türkiye Teknoloji Takımı TEKNOFEST İzmir
Bir Çocuk Gelsin Bir Uçağa Dokunsun
TEKNOFEST İzmir’de Heyecan Devam Ediyor
TEKNOFEST İzmir’de Ödüller Sahiplerini Buldu
Önder Kahveci: 2024-2025 Yılı İçin Yapılacak Artışlar Kamu Çalışanlarının Sorunlarını Daha Da Derinleştirecektir
Türkeş Güney, Türk Yüzyılında, Toplu Sözleşme Masasında Değişiklik Yapmanın Zamanı Gelmiştir
Ali Yalçın'dan gündeme dair açıklamalar
MEB’den Cumhuriyetin 100. Yılında Eğitimden İzler Sergisi
Dolandırıcılık Olaylarına Yönelik Güvenlik Uyarısı
Cumhurbaşkanlığına Tüm Memurlara İlave Bir Derece Verilmesi İçin Başvuruldu
Özel okul öğretmenlerine kötü haber
30 Eylül Cumartesi önemli gündem başlıkları
60 saniyede bugün
TÜRK-İŞ: ”Açlık sınırı Eylül ayında 13 bin 334 liraya çıktı”
“Emeklilerin Ekonomik Kaygıları Son Bulmalıdır”
2023-DGS Dikey Geçiş Sınavı: Ek Yerleştirme Tercihleri Alınıyor
Millî Eğitim İstatistikleri-Örgün Eğitim 2022/2023 Kitabı Yayımlandı
2023 Yılı Eğitim Müfettiş Yardımcılığı Başvuru Sonuçlarına İlişkin Duyuru