Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı alım ilanı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi ve Öğretim Elemanı alım ilanı
Abone ol
Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerinde boş bulunan kadrolarına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği hükümleri ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından onaylanan “Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Başvuru İle İlgili Atanma ve Yükseltme Ölçütleri ve Uygulama Esasları” veya "Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyeliği Kadrolarına Atanma ve Yükseltme Kriterleri Yönergesi" ölçütlerine göre öğretim üyesi alınacaktır. Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda birim, unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Kanun’un ilgili maddeleri, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi, 10.07.2018 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan Genel Kadro ve Usulü Hakkında 2 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ve 09 Kasım 2018 tarih 30590 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in ilgili hükümleri uyarınca öğretim elemanı alınacaktır.

Başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 21 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıntılı ilan metni ve genel açıklamalar Üniversitemiz web sayfası (www.selcuk.edu.tr) Genel Duyurular'da mevcuttur. 

 

BirimBölümAnabilim Dalı / ProgramUnvanıDereceÖzel Şart
Eğitim FakültesiTemel EğitimSınıf EğitimiProfesör1Matematik/Matematik Eğitiminde Modelleme ve Sınıf Eğitiminde Matematik Alanlarında Çalışmaları olmak.
Mimarlık ve Tasarım Fakültesiİç Mimarlıkİç MimarlıkDr. Öğr. Üyesi1İç Mimarlık/İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı alanında lisans mezunu olmak. Küçük konut mekanları alanında çalışmaları olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerAmeliyathane HizmetleriDr. Öğr. Üyesi1Hemşirelik lisans mezunu olmak. Yüksek lisans ve doktora eğitimini Tıp Fizyoloji Anabilim Dalında yapmış olmak. Elektronörofizyoloji, hipertiroidi/hipotiroidi, selenyum ve nörodejeneratif gen konularında çalışmaları olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerAnesteziDr. Öğr. Üyesi1Hemşirelik lisans mezunu olmak. Yüksek lisans ve doktora eğitimini Hemşirelik Anabilim dalında yapmış olmak. Pediatrik anestezi ve yenidoğan yoğun bakım alanlarına yönelik çalışmaları olmak.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluTıbbi Hizmetler ve TekniklerTıbbi Görüntüleme TeknikleriDr. Öğr. Üyesi1Fizik lisans mezunu olmak. Yüksek lisans ve doktora eğitimini Fizik Anabilim Dalında yapmış olmak. Baş boyun kanserlerinde adaptif radyoterapi, üç boyutlu jinekolojik brakiterapi ve radyoterapi uygulamaları konularında çalışmaları olmak.
Sarayönü Meslek YüksekokuluBitkisel ve
Hayvansal Üretim
Tohumculuk TeknolojisiDr. Öğr. Üyesi2Çim bitkileri sitogenetiği üzerine çalışmış olmak.
Teknoloji FakültesiMetalurji ve Malzeme MühendisliğiMalzemeDr. Öğr. Üyesi3Doktorasını Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Anabilim Dalında yapmış olmak.
Patlamalı kaynak, triboloji ve bilyalı öğütme üzerine bilimsel çalışmaları olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp
Bilimleri
Çocuk Sağlığı
ve Hastalıkları
Dr. Öğr.
Üyesi
1Çocuk beslenme ve metabolizma yan dal uzmanı olmak.
Tıp FakültesiDahili Tıp BilimleriRadyolojiDr. Öğr. Üyesi1Avrupa Radyoloji Yeterlik Belgesine sahip olmak. Magnetik Rezonans Enterografi konusunda çalışmaları olmak.


DUYURULUR. 

Başvuru süresi bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 21 gün olup, süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir. Ayrıntılı ilan metni, takvim ve açıklamalar Üniversitemiz web sayfası (www.selcuk.edu.tr) Genel Duyurular'da mevcuttur. 

 

İLAN NOBİRİMPROGRAMKADRODERECEÖZEL ŞARTİLETİŞİM
221216Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluİlk ve Acil YardımÖğr. Gör. (Ders Verecek)4Biyoloji lisans ve Biyoteknoloji Anabilim Dalı yüksek lisans mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla Yüksek Öğretim Kurumlarında en az 2 yıl çalışmış olmak. Temel  GLP-İYİ Laboratuvar Uygulamaları sertifikasına sahip olmak.Selçuk Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Alaeddin Keykubat Yerleşkesi Selçuklu / KONYA
Tel : (332) 223 49 14


DUYURULUR.

Kaynak:ogretmenler.net

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bu proje ile kütüphanesiz okul kalmadıÖnceki Haber

Bu proje ile kütüphanesiz okul kalmadı

Yaralı dağ keçisi tedavi altına alındıSonraki Haber

Yaralı dağ keçisi tedavi altına alındı

Yorum Yazın

MEB, Erken Çocukluk Eğitimini Uluslararası Arenada Ele Alacak
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan öğretmene disiplin cezası verilmesi, ifade özgürlüğünün ihlali sayıldı.
MEB, özel okullarda ücretsiz okutulacak öğrencilerin nasıl belirleneceğini açıkladı
Anayasa Mahkemesi üniversitelerde yapılan disiplin soruşturmalarını düzenleyen 2547 sayılı kanunun bazı kısımlarını iptal etti
Okul müdürüne yönetici görevlendirmede başvuru hakkı verilmemesini mahkeme iptal etti
İstinaf mahkemesi toplantı ve gösteri yürüyüşüne katıldığı gerekçesiyle öğretmene verilen cezayı iptal etti
Türk Eğitim Sen Akademiden açıklama
Özel Okul Öğretmenlerinin Özlük ve Mali Hakları İyileştirilmelidir
2022 YLSY - Kurum Kontenjanlarına Yerleşmeye Hak Kazanan Adayların Belge Teslimi Hakkında Duyuru
TEKNOFEST 2023 kapsamında düzenlenen Tarım Teknolojileri Yarışması
TEKNOFEST 2023 kapsamında düzenlenen Uluslararası İnsansız Hava Aracı Yarışması
Bilsem ‘in Özel Yetenekli Öğrencileri, Uzay Yolculuğunu Deneyimliyor
Matematik Polikliniği Projesi
Okul yöneticileri başka kurumlarda ders okutabilir mi?
Yüksek lisans yapan rehber öğretmenlere ek ders ücretleri artırımlı ödenecek
MEB, promosyon ihalelerindeki rezilliğe çekidüzen verecek tedbiri almalı ve böylesi aymazlıklara dur demelidir
EYT Düzenlemesinde Zorunlu Emeklilik İçin Önlem Alınmalıdır
İşte haftanın yalan haberleri
Şube Müdürlerinin Sorunları ve Çözüm Önerileri Çalıştayı
Sıra ‘Üniversite idari personelinin yer değiştirebilme hakkı’ düzenlemesinde