2021 Yılı MEB sınav görevlileri ücretleri

Bilindiği üzere Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yıl içerisinde çeşitli sınavlar yapılmakta ve bu sınavlarda görev alan bakanlık personellerine ücret ödenmektedir.

İçinde bulunduğumuz 2021 yılına ait maaşların hesaplanmasında dikkate alınan katsayılar 6 ocak günü Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından açıklanmıştı. Maaş katsayılarının açıklanması ile birlikte 2021 yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak sınavlarda görevlilere ödenecek ücretler belli oldu.

Sınav görevlilerine ödenecek olan ücretler sınav türlerine göre ayrıntılı olarak editörlerimiz tarafından hazırlanmıştır.

İşte 2021 yılında MEB sınavlarında görevlilere ödenecek ücretler:
 

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
eskarani 12 ay önce

sınav ücretlerinde de artış yapılmalıdır