data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

MEB açıkladı; tam kapanma döneminde okul yöneticilerinin ek dersleri ödenecek mi?
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bilindigi üzere salgını önleme amacıyla alınan tedbirler kapsamında tam kapanmanın uygulanacagı 29 Nisan-17 Mayıs 2021 tarihleri arasında egitim ögretim faaliyetlerinin uzaktan egitim yoluyla yürütülmesi ve bu süreçte yönetici ve ögretmenlerin okulda bulunmamaları öngörülmüstür.


Bu süreçte egitim kurumu yöneticileri, acil ve zorunlu durumlar haricinde görev yerlerine gitmeyecek, uhdelerinde bulunan görevleri uzaktan çalısma kapsamında yerine getirecek ve bu görevleri karsılıgında ilgili mevzuatında kendileri için öngörülen ders niteliginde yönetim görevi karsılıgı ek ders ücretinden yararlandırılacaktır.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol