data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Darüşşafaka Giriş Sınavı 20 Haziran 2021 Pazar Günü Yapılacak
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sarıyer ilçesinde faaliyette bulunan (99952769) Özel Darüşşafaka Ortaokulunun 20 Haziran 2021 Pazar günü saat 10:00'da 28 il merkezinde "Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Giriş Sınavı" yapılması talebine dair ilgi (b) yazı ve ekleri incelenmiştir.

Söz konusu sınavın, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararları dikkate alınarak başta maske, fiziki mesafe ve hijyen kuralları olmak üzere alınan önlem ve tedbirler ile bu konuda ilgi (c) Kılavuzda yer verilen hususlar doğrultusunda; sınavın mümkün ise çok amaçlı salon, spor salonu, yemekhane gibi büyük mekânlarda uygulanması, bunun mümkün olmaması durumunda fiziki mesafenin dikkate alınarak sınav salonunun/dersliğin belirlenmesi koşuluyla yapılabileceği değerlendirilmektedir.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol