data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

YKS Kampı Konu Anlatımları Başlıyor
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Öğrencilere uygulanan anketlerden alınan geri bildirimler sonucunda YKS İnteraktif Soru Çözümlerine ek olarak YKS konu anlatımları yapılacaktır.  Konu anlatımları TYT AYT kapsamında yapılacak olup 05 Nisan 2021 tarihinde başlayacak 4 Haziran 2021 tarihinde sona erecektir. YKS Konu Anlatımlarında hangi konuların anlatılacağı belirlenirken öğrencilerimize yine anket uygulanmış ve her ders için en çok anlatılması istenen konular belirlenmiştir. 

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'nün "YouTube" kanalı üzerinden canlı olarak yapılacak konu anlatımları, YKS'ye hazırlanan tüm öğrencilere açık olacaktır. Öğrenciler canlı yayında anlatılan konularla ilgili merak ettiklerini sohbet sekmesinden sorabilecek, platform uzmanları o sorulara gerektiğinde anlık olarak gerektiğinde ise ders sonrasında düzenli periyotlarla cevap vereceklerdir. 

Yayınları takip etmek için tıklayınız:

https://www.youtube.com/c/OrtaöğretimGenelMüdürlüğü

Konu anlatımları haftalık ders programı

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol