Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğünden:

Eskişehir ili 2023 yılı tercüman bilirkişi alım ilanı Eskişehir ili 2023 yılı tercüman bilirkişi alım ilanı

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun ilgili maddeleri, Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları sağlayanlardan Öğretim Elemanı alınacaktır. İlanla ilgili tüm bilgiler ile istenen belgelere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir. 

 

İLAN NO BİRİMİ BÖLÜM ABD/PR. UNVAN DRC. ADET ALES ALES PUAN TÜRÜ İLAN ÖZEL ŞARTI
0001 Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bilgisayar Programcılığı Öğretim Görevlisi 5 1 70 SAYISAL Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek lisans
yapmış olmak.
0002 Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu Elektronik ve Otomasyon Elektronik Teknolojisi Öğretim Görevlisi 5 1 70 SAYISAL Elektrik Elektronik Mühendisliği lisans mezunu olup, alanında tezli yüksek
lisans yapmış olmak.
0003 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Öğretim Görevlisi 5 1 70 SAYISAL Sağlık Yönetimi veya Fizik Mühendisliği bölümlerinin birinden lisans mezunu olup, sağlık yönetimi veya sağlık fiziği alanlarının birinde tezli yüksek lisans yapmış, belgelendirmek kaydıyla hastanelerin radyoloji birimlerinde en az 1 (bir) yıl mesleki deneyime sahip olmak.
0004 Sorgun Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Otomotiv Teknolojisi Öğretim Görevlisi 5 1 70 SAYISAL Makine Mühendisliği lisans mezunu olup, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği Anabilim Dalında tezli yüksek lisans yapmış ve metallerin korozyondan korunması ile ilgili bilimsel
çalışmaları olmak.

 

BAŞVURU VE SINAV TAKVİMİ
Başvuru Başlama Tarihi 21.09.2022
Son Başvuru Tarihi 05.10.2022
Ön Değerlendirme Tarihi 10.10.2022
Sınav Giriş Tarihi 14.10.2022
Sonuç Açıklama Tarihi 18.10.2022


Başvuru Şekli: Şahsen veya Posta

BAŞVURU ADRESLERİ:
- İlanlar için ilgili birimlere başvuru yapılacak olup, ayrıntılı iletişim bilgileri ile başvuru adresleri söz konusu birimlerin web sitelerinde yer almaktadır.

BAŞVURUDA İSTENEN BELGELER
1- Matbu başvuru dilekçesi http://bozok.edu.tr/documents/ogretim%20elemani%20Basvuru%20Dilekcesi.doc internet adresinden alınarak eksiksiz olarak doldurulup imzalanacaktır. İmzasız dilekçe ile yapılan başvurular işleme alınmayacaktır. 
2- Lisans diploma ve transkript belge fotokopileri,
3- Tezli yüksek lisans diploma ve transkript belge fotokopileri
4- ALES belgesi,
5- Özgeçmiş,
6- Başvuru yapılan ilanın, ilan özel şart kısmında belirtilen çalışma ve tecrübelere dair belgeler. (istenen ilanlar için)

Önemli Not:
1- Her aday bir kadroya başvuru yapabilir. (birden fazla kadroya başvurduğu sonradan tespit edilen adayların başvuruları iptal edilecektir.)
2- Başvuruda istenen belgeler fotokopi olması nedeniyle kesinlikle iade edilmeyecektir.
3- Şartları taşımayan veya sonradan şartları taşımadığı tespit edilen adayların ataması yapılmış olsa dahi iptal edilecektir.