data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Antalya Yaz Kampı Öğretmen Eğitimleri Hakkında
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

ğitim, yeni kuşakların toplum yaşamında yerlerini almaları için gerekli bilgi, beceri ve anlayışları edinmelerine, kişiliklerini geliştirmelerine yardım etmedir. Ülkemizin refah seviyesini yükseltmek ve var oluşumuzu sağlam temellere dayandırmak amacıyla içinde bulunduğumuz eğitimin en önemli yapı taşı öğretmenler ve eğitim liderleridir.

Devletimizin, öğretmenlerimizin, eğitimcilerimizin ülkemizin eğitimine yapmış oldukları fedakârca katkıları taçlandırmak, 2023 Eğitim vizyonumuzu hedefine ulaştırmak, uluslararası sahada yeniliğe ve gelişime öncü olmak amacıyla ve ülkemizin bulunduğu malum durumdan kaynaklı olarak bizler sizlerin sağlığınızı göz önüne alarak covid-19'a karşı özel önlemli 01-08 Ağustos 2021 tarihinde Tusun Akademi Liderliğinde Antalya Falez Uygulama Oteli'nde"Drama, Zekâ Oyunları, Öğrenci Koçluğu, Hızlı Okuma, Montessori, Blok Tabanlı Araçlarla Yapay Zekâ, Oyun Terapisi, Diksiyon, Masal Anlatıcılığı, Stem, Çocuk Resimleri Analizi ve Psikolojik Resim Testleri vb. " tüm öğretmenler içineğitmen eğitimlerigerçekleştirilecektir. Salgın hastalık sebebiyle eğitimlerimiz sınırlı sayıda ve az kişiyle gerçekleştirilecektir. Kurs bitiminde başarılı olan katılımcılara Tusun Akademi Onaylı Uluslararası Geçerli Cartcerd Sertifikası verilecektir. Eğitimler gönüllülük esasına bağlıdır.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol