Sayıştay Başkanlığından SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI


Başkanlığımız hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar ile Ek ve Değişiklikleri çerçevesinde sözlü sınav sonucunda oluşacak başarı durumuna göre aşağıdaki Tabloda gösterilen pozisyon unvanı için 6 adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. 
 

Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı 44 Sözleşmeli Personel Alacak Cumhurbaşkanlığı Devlet Arşivleri Başkanlığı 44 Sözleşmeli Personel Alacak
POZİSYON UNVANI POZİSYON ADET ÖĞRENİM DURUMU KPSS PUAN TÜRÜ ARANAN NİTELİKLER
Büro Personeli 6 ÖN LİSANS KPSS P93 1. Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak.
2. 2020 yılı KPSS P93 Puan türünden 70 ve üzeri puan almış olmak.


Başvurular, 10.08.2022 ile 19.08.2022 tarihleri arasında saat 23:59:59’a kadar e-Devlet üzerinden “Sayıştay Başkanlığı - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden, elektronik ortamda alınacaktır.

Sözleşmeli Personel alımına ilişkin detaylı açıklamaları içeren ilan metnine https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden veya www.sayistay.gov.tr adresinden ulaşılması gerekmektedir.

İlgililere önemle duyurulur.