data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Açık Öğretim Okulları Telafi Sınavı Duyurusu
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılı 1. Döneminde  yeni kayıt veya kayıt yenileme işlemlerini yaptırarak 25 Şubat-1 Mart 2021 tarihleri arasında yapılan çevrim içi (online) sınavlara çeşitli nedenlerle katılamayan öğrencilerimiz (Batı Avrupa ve Balkanlar Programı öğrencileri hariç) için; 27 Temmuz 2021 tarihi saat 09.30'dan 28 Temmuz 2021 tarihi saat 23.59'a kadar çevrim içi (online) olarak telafi sınavı yapılacaktır.

Telafi sınavına katılma hakkı olan öğrencilerin kayıt yenileme ve ders atama işlemleri Açık Öğretim Okulları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

2020/1.DÖNEM  ÇEVRİM İÇİ (ONLINE) TELAFİ SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZ SİSTEME GİRİŞ YAPTIKLARINDA AKTİF DURUMDA VE DÖNEM DERSLERİNİN ATANMIŞ OLMASI GEREKİR. SINAVDAN ÖNCE AÇIK ÖĞRETİM ORTAOKULU SİSTEMİNE GİRİŞ YAPARAK ÖĞRENCİLİK DURUMUNUZUN AKTİF OLUP OLMADIĞINI KONTROL EDEBİLİRSİNİZ.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol