Çık Dışarıya Oynayalım Eğlence Programı

Genel Müdürlüğümüz ve TRT iş birliği ile hazırladığımız "Çık Dışarıya Oynayalım" eğlence programında, özel eğitim ihtiyacı olan ve olağan gelişim gösteren çocuklarımızın açık havada bir arada oyunlar oynayarak kaliteli vakit geçirmelerini amaçladık.

Programda; yedi kule, istop, mendil kapmaca, yerden yüksek gibi geçmişten günümüze geleneksel çocuk oyunları ile parkurlu oyunlara yer verdik. Tüm yetersizlik grubuna sahip çocuklarımız ile arkadaşları, onlar için özel hazırladığımız oyunlarda eğlenceli vakit geçirdiler.

Genel Müdürlüğümüzdeki özel eğitim uzmanlarının senaryosunu ve içeriklerini hazırladığı programda, özel eğitim ihtiyacı olan çocuklarımızla, olağan gelişim gösteren çocuklarımızın kaynaşmasını amaçladık.

Çık Dışarıya Oynayalım, 20 Eylül Pazartesi günü saat 21:10' da TRT EBA TV İlkokul ve 24 Eylül Cuma günü saat 20:10'da TRT EBA TV Ortaokul kanallarında yayınlanmaya başlayacaktır. Her hafta Pazartesi ilkokul ve Cuma ortaokul kanallarında yayınlanacak olan program, 10 hafta boyunca ekranlarda olacaktır.

Tanıtım videosunu izlemek için buraya tıklayınız.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol