Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü 2. Craft İstanbul El Sanatları Fuarında

Ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirilen 2. Craft İstanbul El Sanatları Fuarı'na; el sanatları üreticileri, ustalar, koleksiyonerler, özel ve kamu kuruluşları ile sivil toplum kuruluşları olmak üzere 130 katılımcı, 400'ün üzerinde el sanatları sanatçısı ve 10'un üzerinde ülke katılım sağladı.

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı 24 Olgunlaşma Enstitümüzün katıldığı fuara, Genel Müdürlük personelimiz, İstanbul İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları, enstitü müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, usta öğreticiler, kursiyerler ve öğrencilerimiz iştirak ettiler.

Enstitülerimizin standlarındaki 2334 parça el emeği göz nuru eser ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Farklı ülkelerden ve basın yayın organlarının da oldukça ilgisini çeken fuarda enstitülerimiz tarafından 24 çeşit workshop hazırlanmış ve ziyaretçiler tarafından bu çalışmalar ilgiyle yapılmıştır. On binlerce kişinin ziyaret ettiği 2. Craft İstanbul El Sanatları Fuarı yeni ürün ve yeni emekler umuduyla sona erdi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol