Lisansüstü Eğitim Ve Akademik İşbirliği Protokolü İmzalandı

İstanbul Fuat Sezgin Bilim ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen protokol imza törenine, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin KARASAR, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Mehmet Nezir GÜL, Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı ERTAŞ, Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail GÜNDAY ile öğretmen, öğrenci ve velilerimiz katıldı.

''Öğretmenlerimizin lisansüstü eğitimlerini tamamlamalarını önemsiyoruz''

Genel Müdürümüz Sayın GÜL, Bilim Sanat Merkezlerinde çok başarılı çalışmaların yapıldığını, üniversitelerle yapılan işbirliği protokolleri ile BİLSEM öğrencilerinin erken yaşlarda üniversitelerle buluşmasının önemli bir kazanım olduğunu ifade etti. Akademisyenlerin desteği alınarak öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından yürütülen çalışmaların daha kaliteli hale geleceğini belirten Genel Müdürümüz; '' Bilim ve Sanat Merkezlerinde görev yapan tüm öğretmenlerimizin lisansüstü eğitimlerini tamamlamalarını önemsiyoruz. Bu hususla alakalı üniversiteler ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği protokollerini yaygınlaştırarak BİLSEM'lerde görev yapan öğretmenlerimizin bireysel ve mesleki gelişimlerini tamamlamalarına destek olmaya devam edeceğiz'' dedi.

Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin KARASAR, Bilim ve Sanat Merkezi öğrenci ve öğretmenlerini çalışmalarından dolayı tebrik ederek Maltepe Üniversitesi'nin tüm imkânlarıyla Bilim ve Sanat Merkezlerine destek olacağını belirtti.

Protokol imza töreninde İstanbul Fuat Sezgin Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Naz İrem TÜRKMEN tarafından gerçekleştirilen keman dinletisi tüm konukların beğenisini kazandı. Merkez Müdürü Hülya ÖZYÜREK protokol imza törenine ev sahipliği yapıyor olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, İstanbul Fuat Sezgin Bilim ve Sanat Merkezinde yürütülen proje ve çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol