OGM Materyal Yeni İçerikleri Ve Yeni Yüzüyle Yayında

Farklı içeriklerle zenginleştirilen ve yeniden tasarlanan E-İçerik ambarımızda; Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan etkileşimli ders kitapları, beceri temelli kitaplar, video çözümlü soru bankası, çalışma defteri, kazanım kavrama etkinlik kitabı, kavram öğretim kitabı, İngilizce game activity kitabı, YKS hazırlık içerikleri, mini denemeler, deneyler, 3 boyutlu içerikler, dinamik uygulamalar, ders anlatım sunuları, ders anlatım videoları, konu özetleri ve yazılıya hazırlık videoları yer almaktadır.

İçerikler öğretmen ve öğrencilerimize sınıf, ders, ünite, kazanım bazlı olarak sunulmuştur. Öğretmenlerimiz tüm derslere ve konulara yönelik olarak hazırlanan ders anlatım sunularını kullanabileceklerdir. Soru bankası yeni sorularla zenginleştirilmiş ve her sorunun videolu çözümü hazırlanmıştır. Soruların çözüm videoları ders kitabındaki konu anlatımı bölümüne, ders anlatım sunusuna ve ders anlatım videolarına eklenerek kolay ulaşılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

İndirildikten sonra çevrim dışı etkileşim sağlayan içerikleriyle kullanıcı dostu yeni OGMMATERYAL bilgisayar, telefon ve tabletlere tam uyumlu olarak hazırlanmıştır. Kullanıcılarımız tüm içeriklere kolay filtreleme modu ile rahatça ulaşabileceklerdir.

ogmmateryal.eba.gov.tr adresinden OGMMATERYAL webportalına (e-içerik ambarı) kolayca ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol