data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü'nden 21 Haziran - 2 Temmuz açıklaması
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan 16.06.2021 tarih ve 26558702 sayılı yazıda "Bu kapsamda, 21 Haziran - 02 Temmuz 2021 tarihleri arasında ortaöğretim düzeyindeki tüm resmi ve özel okullarımızda sorumluluk ve mazeret sınavlarının tamamlanması, destekleme ve yetiştirme /takviye kursları ile 12. sınıflara yönelik rehberlik faaliyetlerine devam edilmesi, 18 Haziran 2021 tarihinde not girişleri tamamlanmış olan öğrencilerin karnelerine dijital ortamda ulaşabilmelerinin sağlanması için gerekli tedbirler alınacaktır.
Ayrıca, uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin daha fazla desteklenmesine ihtiyaç duyulduğu tespit edilen başta sosyal, sportif ve kültürel etkinlikler olmak üzere tüm alanlarda eğitim ve öğretim faaliyetlerinin, okulların imkanları göz önünde bulundurularak, kurum ve kuruluşların destekleri de alınarak planlanması, söz konusu etkinliklerin 21 Haziran - 02 Temmuz 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmesi hususunda;
" ifadelerine yer verilerek ortaöğretim kurumları tarafından 21 Haziran - 2 Temmuz tarihleri arasında yapılacak çalışmalar açıklandı.

Cihat KARAKUŞ

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol