TEKNOFEST'te Genel Müdürlüğümüz Projeleri Büyük İlgi Gördü

21-26 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleşmekte olan Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali (TEKNOFEST)in ilk gününde Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün standındaki projeleri büyük ilgi gördü.

Özellikle Genel Müdürlüğümüzün;

  • HAFIZLIK
  • HİSAR (İmam Hatip, inovasyon, STEM, atölye, robotik)
  •  ERDEM (Eğitimde Rehberlik ve Destekleme Modeli)
  • HEDEF 2021 (Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonunda belirtilen "Yükseköğretim Kurumlarıyla yapılacak iş birlikleriyle imam hatip okullarındaki çocuklarımızın bilimsel ve entelektüel gelişimlerini desteklemek için bilim, kültür ve sanat alanlarındaki akademisyenler tarafından verilecek farkındalık ve vizyon etkinlikleri) 

gibi proje, etkinlik ve çalışmalarından başarılı örnekler ile uluslararası imam hatip liseleri ve yabancı dil ağırlıklı imam hatip okullarının ürettiği projeler ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün proje ve çalışmalarının tanıtıldığı Festival, 26 Eylül'e kadar ziyaretçilere açık olacak.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol