data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

YKS'de ilk 1.000'e giren imam hatip lisesi öğrencilerine yönelik kamp
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde Hedef YKS 2021 Zirvedekiler Kampı düzenlenen YKS'de ilk 1.000'e girerek Türkiye derecesi elde eden imam hatip lisesi öğrencilerine yönelik Kocaeli Diriliş Kampı'na 86 öğrenci katıldı.

Kocaeli Diriliş Kampı'nda bir araya gelen öğrenciler, programın ilk gününde birbirleriyle tanışma fırsatı buldular. Daha sonra çeşitli doğa sporları ve etkinliklere katılan öğrenciler doğayla bütünleşerek doğayla baş başa kalma imkânı buldular.

Programda ayrıca İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi musiki proje öğrencileri müzik ziyafeti sundu. Daire Başkanı İhsan Erkul'un katılımıyla günün sonunda dereceye giren öğrencilere plaket takdim edildi.

Öğrenciler Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz'la Buluştu

Dereceye giren öğrencilere yönelik kampın ikinci bölümü İstanbul' da devam etti.

Öğrenciler, İstanbul'un tarihi ve kültürel mekânlarını ziyaret etti . Ayasofya Camii'nde öğle namazında bir araya gelen gençler, namaz sonrasında Genel Müdürümüz Dr. Nazif Yılmaz ve Ayasofya Camii İmam Hatibi ile sohbet etme imkânı buldular. Ayasofya Camii' tarihi hakkında bilgi alan öğrenciler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdiler. YSK'de ilk 1.000'e giren öğrencilerin kamp programı boğaz turu ile sona erdi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol