Yüz Yüze Eğitim Veren Okulların Dikkatine!
  • Açık Öğretim Birimlerinin bu iş ve işlemlerinden sorumlu yöneticilerinin katılımı ile 29 Kasım - 10 Aralık 2021 tarihleri arasında çevrim içi toplantılar yapılacaktır.
  • Toplantıya, Ek-2 listedeki Açık Öğretim İmam Hatip Lisesinin alan derslerinin yüz yüze eğitimini veren Anadolu imam hatip liseleri ile çok programlı Anadolu liselerinde görev yapan açık öğretim okulları iş ve işlemlerinden sorumlu yöneticilerinin katılımı gerekmektedir.
  • İlgili yöneticiler, Ek-1 listede yer alan toplantı planındaki takvime göre 09:30 - 12:30 saatleri arasında kendi kurumlarının bulunduğu il veya ilçenin yer aldığı grubun gün ve saatinde çevrim içi gerçekleştirilecek olan toplantıya katılacaklardır.
  • Toplantıya katılım için link, Açık Öğretim Liseleri Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden mesaj ile Kurumlara iletilecektir.

Resmi yazı için tıklayınız.

Toplantı Planı için  tıklayınız.

Toplantıya katılacak okulların listesi için tıklayınız.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol