2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği doğrultusunda, Üniversitemize tam zamanlı öğretim üyeleri alınacaktır.

Kadir Has Üniversitesi Akademik Personel alım ilanı Kadir Has Üniversitesi Akademik Personel alım ilanı

Sabancı Üniversitesi Rektörlüğünden


Öğretim Üyeleri kadrolarına başvuracakların; bölümü belirtir dilekçe, nüfus cüzdanı fotokopisi, 2 fotoğraf, özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) YDS ve dengi Yabancı Dil Belgeleri ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını iletmesi gerekmektedir. İlana başvurular https://www.sabanciuniv.edu/tr/akademik-pozisyon-ilanlari web sayfasından alınacaktır. İstenen evraklar linkteki ilgili alanlara yüklenmelidir.

Öğretim Üyesi İlan Tarihleri
İlan Tarihi : 27.06.2022
İlana Son Başvuru Tarihi : 11.07.2022
 

FAKÜLTE UZMANLIK ALANI UNVANI ADET ARANAN NİTELİKLER
Yönetim Bilimleri Fakültesi Yönetim Bilgi Sistemleri Profesör 1 Makine öğrenmesi, veri madenciliği, bilişim, sistemleri, destek vektör makinesi ve iş analitiği konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın
yapmış olmak.
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Endüstri
Mühendisliği
Doçent 1 Eniyileme, mühendislikte eniyileme problemleri, arışık tamsayılı doğrusal olmayan problemler için global eniyileme yöntemleri ve güç sistemlerinde eniyileme problemleri konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Yönetim Bilimleri Fakültesi Finans Dr. Öğr.
Üyesi
1 Finansal ekonomi, makro finans ve kurumsal finansman konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.
Yönetim Bilimleri Fakültesi Pazarlama Dr. Öğr.
Üyesi
1 Pazarlama stratejisi, pazarlama araştırması ve marka yönetimi konularında üst düzey ve uluslararası dergilerde yayın yapmış olmak.


İlanla ilgili ayrıntılı bilgiye Üniversitemizin https://www.sabanciuniv.edu/tr/akademikpozisyon-ilanlari web sayfasında bulunan Akademik Pozisyonlar kısmından ulaşılabilir.