"Genel Müdürlüğümüz tarafından, öğretmenlerimize yönelik düzenlenen Öğretim Yöntem ve Teknikleri "Hitabet" ve "Tashîh-i Hurûf" Kursu İstanbul Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü'nde tamamlandı."

"Hitabet" ve "Tashih-i Huruf" Kursu, Türkiye genelindeki İHL meslek dersleri ve DKAB öğretmenlerinin katılımlarıyla tamamlandı. 25 - 29 Temmuz 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilen hizmet içi eğitim faaliyetinde alanında uzman eğitimciler; öğretim yöntem ve teknikleri, uygulamaları, stratejileri, yöntem ve teknik seçimini etkileyen faktörler ve ölçme değerlendirme konu başlıklarında kursiyerlere eğitim verdiler. Ayrıca örnek uygulama paylaşımları ile okullarımızda yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundular. 

Bakan Yardımcısı Aşkar, Gökçeyurt Köy Yaşam Merkezi'nin Açılışını Yaptı Bakan Yardımcısı Aşkar, Gökçeyurt Köy Yaşam Merkezi'nin Açılışını Yaptı

Kapanış programında eğitim yöneticileri; kursta görev alan öğretim görevlileri, kursiyerler ve Zübeyde Hanım Hizmet İçi Eğitim Enstitüsü yönetici ve personeline teşekkürlerini ilettiler. 

Kursiyerlerin memnuniyetleri ve iyi dilekleriyle kursun kapanışı gerçekleştirildi.